Hale namiotowe Kraków
Hale namiotowe Kraków
30 września 2023
Hale namiotowe Łódź
Hale namiotowe Łódź
30 września 2023
Hale namiotowe Kraków
Hale namiotowe Kraków
30 września 2023
Hale namiotowe Łódź
Hale namiotowe Łódź
30 września 2023

Montaż i serwis hal namiotowych w łódzkim

Hale namiotowe łódzkie

Dużą część województwa łódzkiego stanowią tereny magazynowe i tereny handlowe. Są tez ogromne przestrzenie inwestycyjne, na których nie zawsze jest konieczność budowy stałych pomieszczeń magazynowych. W wielu miejscach stosowne są łatwe w montażu i demontażu hale namiotowe. To bardzo ekonomiczny i szybki sposób na zorganizowane miejsca składowania towarów. Głównie mowa tu o branżach typu ogrodnictwo, handel na terenie targowisk, które są tak liczne w łódzkim.

 

Hale namiotowe łódzkie

Producent hal namiotowych w łódzkim

Na terenie łódzkiego odbywa się również wiele imprez masowych, między innymi targi ogrodnicze, targi ślubne, targi modowe, targi produktów rolnych i wiele innych. W przypadku tego rodzaju imprez hale namiotowe to idealne rozwiązanie. W takich szybkich w budowie halach, w bezpieczny sposób, przechowasz swoje produkty, na czas wystawy, zabezpieczając je przed warunkami pogodowymi.

Producent hal namiotowych w województwie łódzkim

W województwie łódzkim są również imprezy o charakterze rozrywkowym, w czasie których potrzebne są również zamknięte pomieszczenia. Tego rodzaju przedsięwzięcia odbywają się głównie na świeżym powietrzu, często na terenach osiedli, na boiskach szkolnych, na terenach przykościelnych czy tych należących do gmin. W takich miejscach, na czas imprezy trzeba czasem na szybko zorganizować pomieszczenia chociażby restauracyjne czy miejsca zabaw dla dzieci. Hale namiotowe w tych okolicznościach sprawdzą się idealnie.

Hala namiotowa składa się z metalowego szkieletu, oraz pokrycia dachowego z materiału plandekowego. Ściany takiej hali wykonane są w trzech wariantach:

– materiał plandekowy posiadający atest ITB w zakresie niezapalności zgodnie z normą PN-EN ISO 6940 i PN-EN ISO 6941,
– ocynkowana blacha trapezowa (0,5 mm gr) , w kolorze RAL
– płyta warstwowa z wkładem poliuretanowym (grubość dostosowana do potrzeb Klienta).

Aby postawić taką halę nie są wymagane żadne roboty ziemne, gdyż ich konstrukcja nie jest na stałe związana z gruntem. Nie musimy wylewać fundamentów. Dlatego hale namiotowe możemy postawić w dowolnym miejscu, tymczasowo lub na stałe.

Hale namiotowe łódzkie

Namioty halowe i hale namiotowe łódzkie