Hale namiotowe Łódź
Hale namiotowe Łódź
30 września 2023
Hale namiotowe Wroclaw
Hale namiotowe Wrocław
7 października 2023
Hale namiotowe Łódź
Hale namiotowe Łódź
30 września 2023
Hale namiotowe Wroclaw
Hale namiotowe Wrocław
7 października 2023

Namioty o wytrzymałej konstrukcji łatwe w montażu w Warszawie i województwie mazowieckim

Hale namiotowe Warszawa

Coraz większym uznaniem wielu warszawskich branż cieszą się hale namiotowe. Te bardzo proste w budowie pomieszczenia, to również ekonomiczne i szybkie rozwiązanie technologiczne ułatwiające życie przedsiębiorcom jak i osobom prywatnym.

Hale namiotowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zaistnieje potrzeba, między innymi, składowania towaru, który nie mieści się w już istniejących budynkach, a nie ma czasu i możliwości na postawienie kolejnego.

Hale namiotowe Warszawa

Hale namiotowe z przeznaczeniem magazynowym w Warszawie

W Warszawie jest mnóstwo imprez plenerowych, w czasie których często istnieje potrzeba stworzenie przestrzeni zamkniętej, chociażby na przechowywanie sprzętu, wykorzystywanego podczas wydarzenia. I w takim właśnie przypadku hale namiotowe to idealne rozwiązanie.

Hale magazynowe Warszawa

Hale namiotowe sprawdzą się jako hale wyprzedażowe, hale wystawiennicze, sale zabaw dla dzieci, obiekty sportowe. Coraz częstszym uznaniem się również podczas wesel i innych imprez okolicznościowych, wykorzystywane jako sale imprezowe.

Hale namiotowe to oszczędność czasu i pieniędzy. Aby powstała na twoim terenie hala namiotowa, wystarczy wybrać jej model z pośród wielu możliwości (projektujemy również hale na indywidualne zamówienie klienta), zamówić, a ekipa BUDOSTALU zrealizuje zamówienie od A do Z. Niczym się nie musisz martwić. Pokazujesz tylko miejsce, w którym taka hala ma powstać. Nasi pracownicy zajmą się całą resztą. Żeby taka hala powstała, nie musisz mieć żadnych pozwoleń na budowę, nie potrzebne są żadne prace ziemne, żadne fundamenty. Konstrukcja hali namiotowej jest bardzo prosta. Stalowy szkielet, dach z materiału plandekowego oraz ściany, które wykonujemy w trzech wariantach:

  • materiał plandekowy,
  • ocynkowana blacha trapezowa,
  • płyta warstwowa z wkładem poliuretanowym.

Firma BUDOSTAL zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą hal namiotowych od wielu lat. Istnieje również możliwość wynajmu. Działamy w wielu polskich miastach, w tym również w Warszawie. Nasze hale to produkt z najwyższej półki. Najlepsze materiały, nowoczesne technologie i profesjonalni pracownicy, to gwarancja najwyżej jakości.

Hale namiotowe Warszawa

Namioty magazynowe to stalowe hale namiotowe o wytrzymałej konstrukcji