Projektowanie hal namiotowych
26 listopada 2019
Hale namiotowe Warszawa
30 stycznia 2020
Projektowanie hal namiotowych
26 listopada 2019
Hale namiotowe Warszawa
30 stycznia 2020
Montaż hal namiotowych

Montaż hal namiotowych

Montaż hal namiotowych

Firma nasza wykonuje również usługi montażu hal namiotowych. Nasze wyspecjalizowane ekipa szybko i sprawnie dokona montażu hal. Już teraz nie musisz sam tracić czasu po to aby złożyć konstrukcję hali namiotowej.

Zrobimy to szybko sprawnie, ponieważ posiadamy duże doświadczenie. Dodatkowo przy montażu naszych produkcji dajemy gwarancję. Często klienci próbują sami dokonać montażu hali, jednak nie zawsze udaje się prawidłowo zmontować wszystkie podzespołu. Dodatkową trudnością jest często prawidłowe nałożenie części namiotowej.


Hale namiotowe Łódź

Hale namiotowe.

Niekiedy bywa tak,  że klienci niszczą właśnie tą część hali namiotowej. Hala namiotowa to oczywiście lekka konstrukcja stalowa. Warto wiedzieć o tym, że do montażu niezbędny jest tylko odpowiedni sprzęt, jak również należy posiadać odpowiednią wiedzę. Hala namiotowa złożona w sposób nieprawidłowy, narażona jest na krótszy okres eksploatacyjny. Tutaj niezbędna jest oczywiście duża wiedza i doświadczenie. To oczywiście zapewniamy dzięki dobrze wykwalifikowanym pracownikom naszej firmy.

Działamy głównie w obszarze województwa łódzkiego, czyli Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi, Bełchatowa, Radomska, Tuszyna, Tomaszowa Mazowieckiego, Rawy Mazowieckiej.